Hilton Garden Inn Riga Old Town

Hotel

Riga, LotyšskoGrēcinieku iela 25, 1050

  • Až pro 4 hosty
  • Až 50 m²
  • Sprcha bez prahu
  • Ložnice: 1

Vyberte data a zobrazte ceny

Orientační cena za noc: ~2 801 Kč

Jak zjistit dostupnost ubytování Hilton Garden Inn Riga Old Town?

Vyberte termín pobytu a klikněte na „Zobrazit dostupnost“. Pokud ubytování nebude k dispozici, uvidíte podobná ubytování v daném termínu nebo návrhy jiných termínů.

Hilton Garden Inn Riga Old Town se nachází v obci Riga. Na místě najdete fitness centrum.

„Pokoj s manželskou postelí King“ nabízí 22 m² až pro 2 osoby. „Rodinné propojené pokoje“ má 50 m² a pojme až 4 osoby. V některých pokojích můžete využívat klimatizaci, lednici a psací stůl. V některých pokojích můžete využívat sprchu bez prahu.

Ubytování má restauraci a bar. Hilton Garden Inn Riga Old Town nabízí úschovu zavazadel. V budově můžete využít výtah. Na recepci se můžete obrátit v kteroukoli hodinu. Mezinárodní letiště Riga je 11 km od ubytování.

Za používání Wi-Fi hosté neplatí.

Vzdálenosti jsou orientační. Délka trasy se může lišit.

Vzdálenosti k vybraným místům

Domu100 m
Mezinárodní letiště Riga11 km
Museum of Decorative Arts and Design160 m
Krēmeri nature reserve6,4 km

Odpovídá toto ubytování vašim potřebám?

Může vám vyhovovat, pokud…

Nabídka pokojů

Pokoj s manželskou postelí King

Pokoj Deluxe s postelí velikosti King s výhledem na město

Bezbariérový pokoj s výhledem na Atrium

Family Room with Interior Window

Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi

Connecting Family King Room

Rodinné propojené pokoje

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod
Odjezddo

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Pobyt dětí je povolen.

Internet

Wi-Fi lze využívat bez dalších poplatků.

Děti a přistýlky

Dětská postýlka - pro děti od 0 do 2 let · zdarma

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování — původní jazyk

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Jazyky
  • anglicky
  • LV
  • rusky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Hilton Garden Inn Riga Old Town - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Klimatizace
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Restaurace
  • Bar
  • Denní úklid
  • Fitness centrum

Hilton Garden Inn Riga Old Town na mapě: Riga

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jaké jsou časy příjezdu a odjezdu v Hilton Garden Inn Riga Old Town?

Přihlášení: od 15:00. Odhlášení: do 12:00.

Čím se liší ubytování v Hilton Garden Inn Riga Old Town?

Pokoj s manželskou postelí King: až 2 osob; 22 m²; počet ložnic: 1; Extra velká postel (velikosti Super King). Connecting Family King Room: až 4 osob; 50 m²; počet ložnic: 1; Extra velká postel (velikosti Super King), Extra velká postel (velikosti Super King). Podívejte se také na podrobnosti o vybavení.

Povoluje Hilton Garden Inn Riga Old Town domácí zvířata a účtuje příplatek?

Domácí zvířata nejsou povolena.

Má Hilton Garden Inn Riga Old Town restauraci?

Na místě je restaurace.

Má Hilton Garden Inn Riga Old Town fitness centrum?

Na místě je fitness centrum.

Je recepce v Hilton Garden Inn Riga Old Town otevřená nepřetržitě?

Recepce je otevřená nepřetržitě.

Jaké vybavení pro hosty s omezenou pohyblivostí nabízí Hilton Garden Inn Riga Old Town?

Bezbariérový pokoj s výhledem na Atrium: sprcha bez prahu.

Je Wi-Fi v Hilton Garden Inn Riga Old Town zdarma?

Wi-Fi lze využívat bez dalších poplatků.

Jaké vybavení nabízí ubytování v Hilton Garden Inn Riga Old Town?

Pokoj s manželskou postelí King: klimatizace, lednice, psací stůl.

Má Hilton Garden Inn Riga Old Town výtah?

V budově je výtah.

Recenze ubytování Hilton Garden Inn Riga Old Town

Průměrné hodnocení z 1 273 recenzí hostů je 8,7/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

Marion02 - 2026
10/10

Všechno předčilo mé očekávání a byli jsme spokojeni. Poloha i snídaně byly mnohem lepší, než jsme čekali. Zvláštní poděkování patří Deniss za mimořádně vstřícný personál.

ℹ) Recenze Hilton Garden Inn Riga Old Town nevyjadřují stanovisko book-riga-hotels.com.

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10