Modern Comfort In The Centre Of Riga!

Sporta iela 7-11, 1013 Riga, Lotyšsko

  • Až pro 4 hosty
  • Rozloha: 69 m²
  • Ložnice: 1

Ubytování Modern Comfort In The Centre Of Riga! ve městě Riga nabízí hostům rodinné pokoje, bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Latvijas Ugunsdzēsības muzejs se nachází 480 m od ubytování. Dabas liegums „Krēmeri” se nachází 5 km od apartmánu.

Obytná plocha činí 69 m². Ubytování zahrnuje jednu ložnici. Celkem se zde mohou ubytovat až čtyři osoby. V ložnici stojí manželská postel. Ubytování zahrnuje kuchyň a pračku. Součástí nabídky jsou parkoviště, terasa a zahrada.

Vzdálenosti k vybraným místům

Arena Riga700 m
Lotyšské1,1 km
Chrám Kristova1,4 km
Bastejkalna Parks1,7 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Nabídka pokojů

Apartmán s 1 ložnicí

  • kuchyňský kout
  • kuchyň
  • terasa

4 osoby69 m²kuchyňský kout

Modern Comfort In The Centre Of Riga! - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Klimatizace
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Terasa

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd Do
OdjezdOd Do

Děti a přistýlky

Hosté musí být starší 18 let pro check-in.

Vítáme děti všech věkových kategorií.

Dětská postýlka - pro děti od 0 do 3 let · zdarma

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Důležité informace

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Spravováno soukromým hostitelem

Jazyky
  • anglicky
  • LV
  • rusky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Modern Comfort In The Centre Of Riga! na mapě: Riga

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Modern Comfort In The Centre Of Riga!“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 15:00 do 21:00. Odhlášení: od 10:00 do 12:00.

Je u objektu „Modern Comfort In The Centre Of Riga!“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „Modern Comfort In The Centre Of Riga!“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je Modern Comfort In The Centre Of Riga! určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 4 hosty.

Nabízí Modern Comfort In The Centre Of Riga! vybavení pro rodiny?

Na místě je k dispozici vybavení pro rodiny.

Kde se nachází Modern Comfort In The Centre Of Riga!?

Ubytování se nachází ve městě Riga.

Jak daleko je Rīgas Centrālā stacija od ubytování „Modern Comfort In The Centre Of Riga!“?

Rīgas Centrālā stacija se nachází 1,8 km od ubytování.

Recenze ubytování Modern Comfort In The Centre Of Riga!

Průměrné hodnocení z 5 recenzí na Booking.com je 10/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Modern Comfort In The Centre Of Riga! zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na book-riga-hotels.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10