Cheerful & Modern city studio apartments in Riga Town Center

Apartmán

Riga, LotyšskoErnesta Birznieka-Upīša iela 20a 6. stāvs, 1050

  • Až pro 5 hostů
  • Až 48 m²
  • Ložnice: 2
  • Parkování

Vyberte data a zobrazte ceny

Jak zjistit dostupnost ubytování Cheerful & Modern city studio apartments in Riga Town Center?

Vyberte termín pobytu a klikněte na „Zobrazit dostupnost“. Pokud ubytování nebude k dispozici, uvidíte podobná ubytování v daném termínu nebo návrhy jiných termínů.

„Apartmán typu Deluxe se 2 ložnicemi“ nabízí 48 m² až pro 5 osob. Cheerful & Modern city studio apartments in Riga Town Center se nachází v obci Riga.

Ve všech ubytovacích prostorách lze připravovat jídlo v kuchyni nebo kuchyňském koutě. K jejich vybavení patří také pračka a sušička. „Apartmán s balkonem” má následující vybavení: balkon nebo terasa. Vybavení kuchyně: varná deska, trouba, mikrovlnná trouba, kávovar.

Budova je vybavena výtahem. Park Vērmanes je 700 m od ubytování.

Vzdálenosti jsou orientační. Délka trasy se může lišit.

Vzdálenosti k vybraným místům

Park Vērmanes700 m
Chrám Kristova1,3 km
Mezinárodní letiště Riga11 km
Latvian National Opera and Ballet920 m

Odpovídá toto ubytování vašim potřebám?

Může vám vyhovovat, pokud…

  • Plánujete si připravovat jídlo? V ubytování „Studio Standard“ je kuchyň nebo kuchyňský kout.Zobrazit podrobnosti
  • Hledáte více než jednu ložnici? „Apartmán typu Deluxe se 2 ložnicemi“ má 2 ložnice.Zobrazit podrobnosti
  • Plánujete prát na místě? V ubytování „Studio Standard“ je pračka.Zobrazit podrobnosti

Nabídka pokojů

Praktické otázky před výběrem ubytování

  • Lze si v ubytování Cheerful & Modern city studio apartments in Riga Town Center připravovat jídlo?

    Ve všech ubytovacích prostorách je kuchyň nebo kuchyňský kout pro přípravu jídla. Dále k dispozici: varná deska, trouba, mikrovlnná trouba.

    Prohlédněte si vybavení

  • Které ubytování v Cheerful & Modern city studio apartments in Riga Town Center má pračku?

    Ve všech ubytovacích prostorách je pračka pro použití během pobytu. Dále k dispozici: sušička.

    Prohlédněte si vybavení

  • Je v Cheerful & Modern city studio apartments in Riga Town Center klimatizace?

    Ve všech ubytovacích prostorách je klimatizace.

    Prohlédněte si vybavení

Cenu, dostupnost a podmínky pobytu ověřte v nabídce vybraného ubytování.

Vybavení v každém ubytování

  • Kuchyň nebo kuchyňský kout
  • Pračka v pokoji nebo apartmánu
  • Sušička

Studio Standard

Apartmán typu Deluxe se 2 ložnicemi

Apartmán s balkonem

Studio Standard

Studio Standard

Studio Standard

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezdod do

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Pobyt dětí je povolen.

Internet

Wi-Fi lze využívat bez dalších poplatků.

Děti a přistýlky

Dětská postýlka - pro děti od 0 do 3 let · zdarma

Zvířata

  • Informace ubytování — původní jazyk
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování — původní jazyk

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Jazyky
  • anglicky
  • LV
  • rusky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Cheerful & Modern city studio apartments in Riga Town Center - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkoviště
  • Klimatizace
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Expresní přihlášení a odhlášení
  • Výtah
  • Trezor

Cheerful & Modern city studio apartments in Riga Town Center na mapě: Riga

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jaké jsou časy příjezdu a odjezdu v Cheerful & Modern city studio apartments in Riga Town Center?

Přihlášení: od 14:00 do 23:00. Odhlášení: od 07:00 do 11:00.

Čím se liší ubytování v Cheerful & Modern city studio apartments in Riga Town Center?

Studio Standard: až 2 osoby; 23 m²; počet ložnic: 1; Samostatná postel, Rozkládací pohovka. Apartmán typu Deluxe se 2 ložnicemi: až 5 osob; 48 m²; počet ložnic: 2; Manželská postel, Samostatná postel. Podívejte se také na podrobnosti o vybavení.

Lze si v ubytování Cheerful & Modern city studio apartments in Riga Town Center vařit nebo vyprat?

Ve všech ubytovacích prostorách je k dispozici kuchyň nebo kuchyňský kout a pračka. Vybavení kuchyně: varná deska, trouba, mikrovlnná trouba, kávovar.

Je Wi-Fi v Cheerful & Modern city studio apartments in Riga Town Center zdarma?

Wi-Fi lze využívat bez dalších poplatků.

Jaké vybavení nabízí ubytování v Cheerful & Modern city studio apartments in Riga Town Center?

Studio Standard: klimatizace.

Má Cheerful & Modern city studio apartments in Riga Town Center výtah?

V budově je výtah.

Jaký je minimální věk pro samostatné přihlášení?

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Jak daleko je Riga Central od ubytování „Cheerful & Modern city studio apartments in Riga Town Center“?

Riga Central se nachází 510 m od ubytování.

Recenze ubytování Cheerful & Modern city studio apartments in Riga Town Center

Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Cheerful & Modern city studio apartments in Riga Town Center zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na book-riga-hotels.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10