Room for rent at Centre, Riga

Kwatera prywatna

Ryga, ŁotwaAleksandra Čaka iela 47, 1011

Wybierz daty, aby sprawdzić ceny.

Cena zależy od terminu pobytu.

  • Do 2 osób
  • Powierzchnia: 10 m²
  • Sypialnie: 1

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

  • Korzystasz bezpłatnieNie pobieramy opłaty za sprawdzenie ofert.
  • Sprawdzasz bez zobowiązańSam wybór dat nie oznacza rezerwacji.
  • Poznaj obiekt przed rezerwacjąZdjęcia, wyposażenie i opinie w jednym miejscu.
  • Jasne warunki rezerwacjiPłatność i anulowanie poznasz przed potwierdzeniem.

Jak sprawdzić dostępność w obiekcie Room for rent at Centre, Riga?

Wybierz termin pobytu i kliknij „Zobacz dostępność”. Jeśli obiekt nie będzie dostępny, zobaczysz podobne obiekty w wybranym terminie lub propozycje innych dat.

O obiekcie

„Pokój dwuosobowy” ma 10 m² i mieści do 2 osób. Room for rent at Centre, Riga znajduje się w miejscowości Ryga. W tym pokoju można korzystać z lodówki.

Sobór Narodzenia Pańskiego w Rydze znajduje się 1,3 km od obiektu.

Odległości są orientacyjne. Długość trasy może się różnić.

Odległości do wybranych miejsc

Sobór Narodzenia Pańskiego w Rydze1,3 km
Bastejkalna Parks1,6 km
Riga Town Hall Square2 km
Lotnisko Ryga11 km

Wybór pokoi

Sprawdź dopasowanie
Sprawdź dopasowanie
Czego potrzebujesz?

Wszystkie zaznaczone cechy pokoju muszą dotyczyć tego samego zakwaterowania.

Wybierz liczbę osób i potrzebne wyposażenie, aby porównać pokoje w obiekcie Room for rent at Centre, Riga. Wyniki pomogą zawęzić wybór. Cenę i dostępność sprawdzisz przed rezerwacją. Zobacz zasady pobytu.

Wyczyść

Pokój dwuosobowy

Room for rent at Centre, Riga - udogodnienia

  • całkowity zakaz palenia

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowanieod do

Wiek przy zameldowaniu

Samodzielne zameldowanie jest możliwe od 18. roku życia.

Pobyt dzieci

Minimalny wiek gości wynosi 18 lat.

Pobyt dzieci nie jest dozwolony.

Zwierzęta

  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Informacja obiektu — język oryginału

W obiekcie nie można organizować wieczorów panieńskich, kawalerskich ani podobnych imprez.

Obiektem zarządza osoba prywatna.

Język
  • angielski
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail

Room for rent at Centre, Riga na mapie: Ryga

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Czy obowiązuje minimalny wiek gości?

Minimalny wiek gości wynosi 18 lat.

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w Room for rent at Centre, Riga?

Zameldowanie: od 15:00 do 18:00. Wymeldowanie: od 08:00 do 11:00.

Jakie zakwaterowanie oferuje Room for rent at Centre, Riga?

Pokój dwuosobowy: do 2 osób; 10 m²; liczba sypialni: 1; łóżko pojedyncze, łóżko pojedyncze. Zobacz także szczegóły wyposażenia.

Czy Room for rent at Centre, Riga przyjmuje zwierzęta i czy obowiązuje dopłata?

Zwierzęta nie są akceptowane.

Jakie wyposażenie jest dostępne w Room for rent at Centre, Riga?

Pokój dwuosobowy: lodówka, suszarka do włosów, ręczniki.

Czy można przyjechać z dziećmi?

Pobyt dzieci nie jest dozwolony.

Jaki jest minimalny wiek przy samodzielnym zameldowaniu?

Samodzielne zameldowanie jest możliwe od 18. roku życia.

Jak daleko od obiektu „Room for rent at Centre, Riga” znajduje się Riga Central?

Riga Central znajduje się 940 m od obiektu.

Opinie o Room for rent at Centre, Riga

Średnia ocena z 16 opinii gości to 8,1/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o Room for rent at Centre, Riga. Dodaj swoją na book-riga-hotels.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10