Fancy private student's rooms- late check out

Stabu iela 46/48 - 73, 1011 Riga, Lotyšsko

  • Až pro 2 hosty
  • Až 20 m²
  • Ložnice: 1
  • Parkování

Fancy private student's rooms- late check out má průměrné hodnocení hostů 7,5/10 (175 hodnocení). Do centra je to 1,67 km. Hostům ubytování nabízí mimo jiné parkování, restauraci a bezplatné Wi-Fi.

Apartmán Fancy private student's rooms- late check out se nachází v Rize, pouhých 900 metrů od centra města. Nabízí komfortní ubytování ve dvou pokojích s bezplatným Wi-Fi a plně vybavenou kuchyní, která zahrnuje lednici, troubu i varnou desku. Mezi hlavní přednosti patří možnost pozdního odjezdu a přístup do restaurace servírující místní i evropská jídla.

V těsné blízkosti apartmánu najdete Park Vērmanes dārzs, Chrám Kristova narození a Lotyšské národní muzeum umění. Mezinárodní letiště Riga je vzdáleno 12 kilometrů, což zajišťuje pohodlný přístup k dopravě.

Oba pokoje disponují jedním lůžkem a jsou vybaveny posezením, psacím stolem, skříní či šatnou a topením pro maximální komfort. Hosté mají k dispozici společnou koupelnu se sprchou, vanou i fénem. Kuchyňský kout nabízí kromě základních spotřebičů také jídelní stůl a rychlovarnou konvici. K dalším doplňkům patří pračka, žehlička nebo sušák na prádlo.

V rámci služeb je možné využít parkování na ulici či parkoviště nedaleko objektu. K dispozici je denní úklid i služba praní prádla spolu s individuálním přihlášením a odhlášením hostů. Apartmán poskytuje výhled do vnitřního dvora pro příjemný pobyt.

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~894 Kč

Nabídka pokojů

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a sdílenou koupelnou

  • kuchyň
  • pračka
  • rychlovarná konvice

2 osoby20 m²kuchyň

Fancy private student's rooms- late check out - vybavení

  • Bezplatné Wi-Fi
  • Místo pro parkování
  • všechny prostory nekuřácké
  • restaurace
  • Každodenní úklid
  • Praní prádla

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd Do
OdjezdOd Do

Zvířata

  • Domácí mazlíčci nejsou v zařízení povoleni.
Důležité informace

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Požadavky lze zadat při rezervaci nebo kontaktovat ubytování přímo.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Spravováno soukromým hostitelem

Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
 

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Fancy private student's rooms- late check out“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 16:30. Odhlášení: od 04:00 do 13:00.

Je u objektu „Fancy private student's rooms- late check out“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „Fancy private student's rooms- late check out“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je Fancy private student's rooms- late check out určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 2 hosty.

Má Fancy private student's rooms- late check out restauraci nebo nabízí snídani?

V ubytování je restaurace.

Kde se nachází Fancy private student's rooms- late check out?

Ubytování se nachází ve městě Riga.

Fancy private student's rooms- late check out na mapě: Riga

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Recenze ubytování Fancy private student's rooms- late check out

Průměrné hodnocení z 175 recenzí na Booking.com je 7,5/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

Johann 04 - 2025
7/10

Skvělý poměr ceny a kvality a navíc výborná poloha. Do starého města je to opravdu kousek a přitom tu byl klid. Pokoje byly prostorné, místa bylo dost a jako příjemný bonus jsme měli k dispozici lednici i plně vybavenou kuchyň. Majitelka komunikovala velmi ochotně, když se ochladilo, upozornila nás, že v šatní skříni najdeme topení. To nám pomohlo.

ℹ) Recenze Fancy private student's rooms- late check out nevyjadřují stanovisko book-riga-hotels.com.

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10